РЕМОС
Бренди
БРЕНДИ «РЕМОС»

Натуральна косметика від українського виробника для дбайливого догляду за шкірою та волоссям

Кожна жінка мріє про те, щоб мати здорову та ніжну шкіру, а також хоче бути задоволеною м’якістю та блиском волосся. Розуміючи це, нам захотілося створити косметику, яка б задовольнила ці потреби та допомогла нашим споживачам виглядати здоровіше. Саме для цього компанія «РЕМОС» створила унікальні бренди натуральних косметичних засобів на основі природних компонентів – «ЯКА», «PHARMEA» та «Claire de Nature».

Ми не випадково виробляємо натуральну косметичну продукцію на основі природних складових. З давніх-давен наші предки використовували рослини (ромашку, чистотіл, чебрець, календулу, алое та інші), масла та екстракти для лікування і догляду за шкірою і волоссям. Косметичні засоби «ЯКА», «PHARMEA» та «Claire de Nature» поєднують в собі лікувальні властивості рослин, унікальні рецептури та інноваційні технології, завдяки чому ніжно та ефективно піклуються про природну красу у будь-якому віці.

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НАТУРАЛЬНА КОСМЕТИКА

Природна сила косметики «ЯКА»

У косметичних засобах «ЯКА» гармонійно поєднується сила природних компонентів та передові досягнення науки у сфері косметології. На нашому виробництві застосовують кращі сучасні технології, здійснюють постійний лабораторний контроль якості, а виробництво відповідає найвищому на сьогодні рівню контролю якості ISO 9001.

Виготовляючи косметику «ЯКА», ми зберігаємо перевірені часом рецепти краси, постійно вдосконалюємо набуті формули і розробляємо нові, а також поповнюємо вміст продукції новими компонентами. Саме тому кожного дня безліч людей обирає для себе та своєї родини косметичні засоби цієї марки. І ми пишаємося тим, що продукція бренду «ЯКА» дійсно допомагає тисячам наших споживачів мати красивий та здоровий вигляд щодня.

Наші споживачі мають можливість підібрати свою унікальну серію косметичних засобів. Кожна серія містить продукти, які допомагають ефективно доглядати за волоссям, тілом та обличчям, враховуючи тип шкіри і волосся, а також вікові особливості.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ «ЯКА»

ЕКОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО З ВИКОРИСТАННЯМ НАЙКРАЩИХ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

ПЕРША УКРАЇНСЬКА КОСМЕЦЕВТИКА

Сила природи та науки від «PHARMEA»

«PHARMEA» ー перша українська космецевтика, що створена ексклюзивно для продажу в аптеках. Це натуральна косметика, що збагачує шкіру та волосся вітамінами, мінералами та кислотами, які потрібні нам для здорового вигляду та гарного самопочуття.

Космецевтика Pharmea створена українцями для українців, тому вона доступна, безпечна та дієва. Натуральні компоненти та особливі технології дозволили нам вийти на новий рівень в косметичній та фармацевтичній індустрії в Україні. Все це – доступно вже в найближчій аптеці.

Космецевтика «PHARMEA» діє зсередини та м’яко піклується навіть про чутливу шкіру та ослаблене волосся. Також засоби “вмикають” власні ресурси організму, тому вони мають довготривалий ефект.

При цьому космецевтикою «PHARMEA» можна користуватися без призначення лікаря, адже вона має безпечну концентрацію активних речовин та не викликає звикання.

Запрошуємо вас спробувати першу в Україні космецевтику Pharmea, що піклується не тільки про красу, а й про здоров’я ваших шкіри та волосся.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ «PHARMEA»

ПЕРША УКРАЇНСЬКА КОСМЕЦЕВТИКА

НОВЕ ПОКОЛІННЯ НАТУРАЛЬНИХ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

Дбайливий догляд «Claire de Nature»

Бажаєте насолоджуватися ніжним на дотик обличчям та його здоровим виглядом? Цього можна досягти завдяки інноваційному підходу стосовно щоденного догляду за шкірою вашого обличчя та тіла. «Claire de Nature»™ – це унікальна косметична продукція з використанням виключно природних інгредієнтів та запатентованих органічних комплексів. Асортимент косметики містить засоби для живлення, захисту та ефективного відновлення шкіри різних типів.

Дія натуральних косметичних засобів стане для вас справжнім відкриттям, а дивовижні властивості органічних компонентів дозволять відчути по-справжньому магічний ефект зволоження, захисту і очищення. Ретельно продумане поєднання цінних рослинних екстрактів і олій дозволяє нам створювати дійсно виняткову косметику. Засоби для догляду за обличчям та тілом «Claire de Nature»™ створені з турботою про красу кожної жінки.

Усі продукти бренду складаються з натуральних та екологічно чистих інгредієнтів. До складу засобів входять сертифіковані органічні речовини, натуральні рослинні екстракти та природні масла, а також запатентовані комплекси Hyalurosmooth™, Irvinol™, Arganyl™, Betapur™, Elastan™. Продукцію «Claire de Nature»™ виготовляють з інгредієнтів, що мають сертифікат ECOCERT organic cosmetics – одного з найбільш шанованих міжнародних органів сертифікації органічних продуктів.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ «Claire de Nature»

НОВЕ ПОКОЛІННЯ НАТУРАЛЬНИХ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА.