РЕМОС
Про «РЕМОС»
З 2004 на ринку України

“Натуральна косметика - це спосіб життя і мислення, це доповнення до внутрішньої краси людини."

На сьогодні компанія «РЕМОС» є українським виробником якісної косметичної продукції на основі натуральних компонентів для догляду за тілом, обличчям та волоссям. «Натуральна косметика – це спосіб життя і мислення, це доповнення до внутрішньої краси людини», — переконана Ірина Тарасевич, засновник торгівельних марок «ЯКА»,«PHARMEA» та «Claire de Nature». Саме тому косметичними засобами цих брендів щодня користуються тисячі споживачів, які відкрили для себе ефективну дію натуральних продуктів.

Починалося все з того, що подружжя Ірина та Володимир Тарасевичі, перебуваючи за кордоном, помічали багато невеличких крамничок, в яких продавали натуральне мило ручної роботи. Звичайно, вони привозили таке мило своїм рідним та друзям як подарунок. Побачивши, що їм ця продукція дійсно до вподоби (в Україні нічого подібного ще не було), на початку 2000-х років Тарасевичі вирішили самі виготовляти подібне мило. Так розпочалося виробництво першої продукції для догляду за шкірою під ТМ «ЯКА».

Із самого початку і до сьогодні компанія «РЕМОС» поєднує традиції та сучасні наукові дослідження у сфері косметології, а також враховує потреби певного типу шкіри чи волосся, виготовляючи унікальні засоби для щоденного догляду за обличчям і тілом. Невід’ємною складовою кожного типу продукції є його високоякісні натуральні складові. «Від якості компонентів залежить і якість кінцевої продукції, — наголошує Ірина Тарасевич. — Економити можна на чому завгодно, тільки не на тому, що всередині».

Наразі лінійки продукції брендів «ЯКА», «PHARMEA» та «Claire de Nature» містить різноманітні косметичні засоби для тіла та обличчя, а також засоби для догляду за волоссям (асортимент налічує більш 160 найменувань). Компанія «РЕМОС» постачає свою продукцію по всій Україні. Її можна знайти у великих аптечних мережах («Аптека Доброго Дня», «Аптека низьких цін»), у деяких мережах товарів для краси і здоров’я («Watsons»), в інтернет-магазинах («MakeUp») і в гіпермаркетах.

Ми пишаємося тим, що тисячі людей обирають косметичні засоби «ЯКА», «PHARMEA» та «Claire de Nature», які створені дарувати красу та здоров’я!

Експертиза 15 років
Бренди 3
Приватних торгових марок 10+
Працівників 60+
Кар'єра в «РЕМОС»

Наші вакансії

Сьогодні компанія «РЕМОС» має понад 1000 кв. м виробничих потужностей у Київській області. Більше 60 працівників допомагають виготовляти якісну натуральну косметичну продукцію для особистого догляду. Однак на цьому ми не зупиняємося. Попереду багато планів і, відповідно, роботи.

Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди, запрошуємо в компанію «РЕМОС». Перегляньте відкриті вакансії та напишіть нам. Ми обов’язково розглянемо вашу кандидатуру і зв’яжемося для обговорення деталей.

Менеджер з продажу

Компанія «РЕМОС» - виробник натуральної косметичної продукції ТМ «ЯКА» та Claire de Nature оголошує набір на на позицію менеджера з продажу.
Докладніше

Менеджер з продажу

Компанія «РЕМОС» - виробник натуральної косметичної продукції ТМ Про «ЯКА» та Claire de Nature оголошує набір на на позицію менеджера з продажу.
Докладніше