РЕМОС
Співробітництво
БІЛЬШ НІЖ 10 ПРОЕКТІВ ПІД ПРИВАТНИМИ ТМ

Виготовимо якісну натуральну продукцію для догляду за обличчям та тілом під вашою торговою маркою

Із самого початку діяльності компанії ми розуміли бажання і прагнення людей мати красивий та доглянутий вигляд. Тому нам вдалося розробити дійсно натуральні косметичні засоби, які допомагають мати здорову і красиву шкіру тіла та обличчя, а також м’яке та блискуче волосся.

Компанія “РЕМОС” із 2004 року виготовляє косметику для щоденного догляду за шкірою та волоссям. На своєму виробництві ми використовуємо кращі сучасні технології та постійно контролюємо якість продукції. Кожен косметичний засіб проходить сертифікацію, а виробництво відповідає сертифікату контролю якості ISO 9001. Наразі маємо 1000 кв. м виробничих потужностей у Київській області та більше 60 працівників.

Якщо ви займаєтесь або плануєте займатися бізнесом у сфері краси та здоров’я, запрошуємо до співробітництва. Ми маємо досвід співпраці з більш ніж 10 приватними торговими марками і пропонуємо допомогу у виробництві косметичної продукції. Виготовимо якісні та дійсно натуральні засоби для догляду за тілом та обличчям під вашим власним брендом.

Розвивайте свій бізнес разом з нами – ми відкриті до співпраці!

ТАРАС ТАРАСЕВИЧ - КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР
Понад 15 років Експертизи у створенні косметичних продуктів
1000 м² Виробничих потужностей
3 Власні торгові марки
ISO 9001 Сертифікат якості виробництва
10+ Проектів під приватними брендами
Більше 15 видів Косметичних товарів
Партнери

Розвивайте свій бизнес разом з нами

Центральний офіс:
с. Рославичі, вул. Гоголя, 15а
Комерційний директор Тарас Тарасевич
+380 (50)468-74-66
t.tarasevych@gmail.com
Щоб отримати додаткову інформацію, залиште заявку:
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ

Запрошуємо до співробітництва

Ми виготовимо для вас якісну продукцію для догляду за тілом та волоссям під вашою власною торговою маркою. Якщо вас зацікавило питання співробітництва з компанією «РЕМОС», зв’яжіться з нами для отримання детальнішої інформації.

Будемо раді співпрацювати!